Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

środa, 21 marzec 2012 20:47

Witamy wiosnę - zajęcia edukacyjne w Stobrawskim Parku Krajobrazowym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nastał długo wyczekiwany początek wiosny. Z tego też powodu zapraszamy klasy na bezpłatne zajęcia edukacyjne do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.
Wizyta w Stobrawskim Parku Krajobrazowym rozpoczyna się zwykle na sali edukacyjnej znajdującej się w siedzibie parku w miejscowości Ładza (około 25 km od Opola, na trasie w stronę Namysłowa). Tutaj uczniowie mogą wysłuchać prelekcji, połączonej z pokazem slajdów, wprowadzającej ich w tematykę ochrony przyrody, funkcjonowania parków krajobrazowych oraz zapoznać się z charakterystyką naszego parku. Dalsza część zajęć odbywa się w terenie na jednej ze ścieżek edukacyjnych. Po wyjściu w teren możliwy jest powrót do siedziby gdzie na boisku jest miejsce na zorganizowanie gier, zabaw, ogniska itp. Dodatkową atrakcją dla młodzieży są konkursy z nagrodami przeprowadzane w trakcie zajęć.
Szczegółowe informacje na temat naszej oferty edukacyjnej mogą uzyskać Państwo dzwoniąc pod numer telefonu 77 469 35 50.
Zajęcia należy rezerwować telefonicznie.
Serdecznie zapraszamy!

Czytany 1439 razy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by